fbpx

1 czerwca nie mogło nas zabraknąć na pikniku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów organizowanym z okazji Dnia Dziecka. Najmłodszym zapewniliśmy masę zabaw i konkursów z nagrodami, a dorośli mogli skorzystać z porad dietetyka i razem ze swoimi pociechami uczyć się na temat zdrowego odżywiania.

Podczas pikniku strefa Apetytu na polskie była odwiedzana szczególnie przez dzieci, ponieważ właśnie dla nich przygotowaliśmy konkursy, quizy i pyszne nagrody! Jednocześnie podczas zabawy staraliśmy się przekazać wiedzę na temat zdrowotnych właściwości soków, warzyw i owoców, ponieważ już od najmłodszych lat warto poznawać zasady prawidłowego odżywiania i trybu życia.

W strefie Apetytu na polskie nie zabrakło też edukacyjnych atrakcji dla rodziców. Dorośli mieli okazję porozmawiać z ekspertką ds. dietetyki, która dzieliła się wiedzą o roli warzyw i owoców w codziennej diecie. Podkreślała, że dbanie o zdrowy styl życia zarówno dzieci, jak i dorosłych, wcale nie musi być trudne. Podpowiadała w jaki sposób wprowadzić do codziennego jadłospisu warzywa i owoce, w tym w postaci odżywczych soków.

Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia i kolejne wspólne pikniki!