fbpx

Świętuj z nami Światowy Dzień Soku na antenie radia ZET!

Od czego zacząć świętowanie Światowego Dnia Soku? To proste – od szklanki pełnej dobra i włączenia radia ZET! Już 29 maja będziesz miał pierwszą okazję do wygrania rodzinnego zapasu soków, a to dopiero początek!

Nie bez powodu szklanka soku, także tego dostępnego w sklepie, może być 1 z 5 zalecanych porcji warzyw i owoców dziennie! Znajdziemy w niej wiele składników odżywczych, które wspierają nasz organizm i dobrze wpływają na nasze samopoczucie. A żeby to ostatnie było jeszcze lepsze, z okazji Światowego Dnia Soku zapraszamy do wysłuchania audycji na antenie Radia ZET i wzięcia udziału w przygotowanych konkursach!

29 maja w godzinach 6:00-10:00 słuchaj programu „Dzień dobry bardzo” i zawalcz o szansę wygrania rodzinnego zapasu soków! Zadanie wydaje się proste – masz trzy sekundy, aby wymienić trzy rzeczy w odpowiedzi na pytanie prowadzącego. Pytań jest trzy – zdążysz odpowiedzieć na wszystkie?
30 maja zaś w godzinach 13:00-17:00 słuchaj audycji „Weekend z radiem ZET” i poznaj pytanie konkursowe – jeśli udzielisz na nie poprawnej odpowiedzi, masz szansę wygrać nie tylko zapas soków, ale też 500 zł na zdrowe zakupy!
Dodatkowo ekspert, dr hab. Dariusz Włodarek, lekarz, dietetyk i żywieniowiec, 30 maja w Światowy Dzień Soku wyjaśni na antenie Radia ZET, Chilli ZET i Meloradia, dlaczego szklanka soku do śniadania to dobry pomysł i podpowie, jak jeść więcej warzyw i owoców.

Trzymamy kciuki za wszystkich konkursowiczów i zachęcamy do wspólnego świętowania Światowego Dnia Soku! Po więcej informacji na temat roli soku w diecie zapraszamy też na www.zdrowie.radiozet.pl