fbpx

W dniach 20-22 kwietnia 2021 (wtorek-czwartek) odbędą się online biznesowe targi poświęcone sektorowi spożywczemu – World Food Poland. Są to najważniejsze biznesowe targi w Polsce poświęcone przemysłowi spożywczemu – od produkcji i przetwórstwa aż po wyrób końcowy, jego dystrybucję i sprzedaż. Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęło targi patronatem, a także będzie obecne wraz wirtualnym stoiskiem z dostępnymi materiałami informacyjnymi sfinansowanym z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw podczas wydarzenia.

Targi World Food Poland zostaną przeprowadzone na specjalnej platformie, która umożliwia zorganizowanie wydarzenia online dedykowanego przedstawicielom branży, handlu hurtowego i detalicznego, jak również osób związanych z sektorem HoReCa w ramach wybranych indywidualnych lub grupowych rozmów, umawianych po akceptacji obu stron. W związku z obecną sytuacją, jest to bezpieczne i jak dotąd jedyne takie rozwiązanie na rynku dla branży spożywczej, umożliwiające udział w wydarzeniu biznesowym, zaprezentowanie swoich usług i produktów w ramach wirtualnego stoiska.

Podczas 3-dniowych targów organizowane będą liczne panele dyskusyjne wzbogacane prelekcjami wielu ekspertów. Co więcej, oprócz możliwości zdobycia wiedzy podczas sesji tematycznych, wydarzenie jest także świetną okazją nawiązania nowych relacji i rozmów z obecnymi i przyszłymi kontrahentami. Udział umożliwia sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych dostawców i rozwiązań lub identyfikację  nowych możliwości i inicjatyw.

Sektor spożywczy zmienia się wraz z upodobaniami konsumentów. Dlatego tak ważne jest, aby być
na bieżąco z informacjami z rynku i trendami kształtującymi przyszłość branży. Chociaż rok 2021 nie przyniósł natychmiastowego powrotu do normalności, na który wszyscy liczyliśmy, chcę Państwa zapewnić, że cały zespół World Food Poland pracuje intensywnie, aby w 2021 r. zjednoczyć branżę spożywczą, niezależnie od tego, czy będzie to w formie osobistych czy wirtualnych spotkań, czy połączenia obu –
zapewnia Agnieszka Szpaderska, dyrektor targów World Food Poland.

Więcej informacji na temat uczestnictwa on-line w Targach World Food Poland Virtual Expo jest dostępnych na stronie organizatora -> //www.worldfood.pl/

Serdecznie zachęcamy do udziału w Targach i zapraszamy do odwiedzenia stoiska  KUPS!