fbpx

Podsumowanie działań w blogosferze z okazji Światowego Dnia Soku

Jednym z licznych działań obejmujacych celebrowanie Światowego Dnia Soku było podjęcie współpracy z blogerką aktywnie działającą w mediach społecznościowych – Lady of the House.

W niedzielę 30 maja – w Światowy Dzień Soku influencerka zamieściła post na  profilu na Facebooku, który obserwuje ponad 90 tys. fanów i  trzy posty na Instagramie, który zrzesza ponad 42 tys. obserwujących, a także nagrała Instastories na kanale Instagram jak również opublikowała obszerny wpis na blogu.

 

Wszyskie aktywności na kanałach influencerki łącznie wygenerowały 1 737 reakcji odbiorców i 6 komentarzy. We wszystkich materiałach influencerka nawiązała do Światowego Dnia Soku oraz miejsca warzyw, owoców i soków w codziennym menu. We wpisie na blogu zaprezentowała przepis na owocowe drożdżówki, które zaserwowała w towarzystwie soku marchwiowego, celebrując tym samym Światowy Dzień Soku. Przy tej okazji wspomniała o zaleceniach dotyczących spożywania warzyw i owoców, a także przedstawiła fakty i mity związane z sokami. Twórczyni zachęcała też do odwiedzenia strony serwisu www.apetytnapolskie.com.