fbpx

To, co robimy, ma wpływ na kształtowanie nawyków żywieniowych naszych dzieci. Jeśli więc chcemy, aby nasze pociechy miały zbilansowaną dietę przez całe życie musimy zadbać o własne nawyki żywieniowe. A jeśli chcemy, by nasze dzieci w przyszłości zwracały uwagę na to, jakie produkty wybierają to i my musimy dać im dobry przykład. A jak ten temat widzi LiLi Antoniak? Jakie produkty wybiera?

Jak to mówi Lili „Dzieci to bez kitu lustro nas samych ❤️” – i faktycznie tak jest. To jakie rodzice mają nawyki, przekłada się na to jakie mają ich dzieci. Właśnie dlatego Lili rekomenduje, żeby zachęcać dzieci do próbowania i sprawdzania. To jest najlepszy sposób, aby dzieci same podjęły decyzje co im odpowiada i co lubią!

Lili informuje, że 1 z 5 codziennych porcji warzyw i owoców warto serwować w formie soku 100% – może to być sok zarówno w kartonowych jak i w szklanych opakowaniach. Zgodnie z prawem soki owocowe nie mogą być dodatkowo dosładzane, więc jedyny cukier, który znajdziemy w sokach to ten z owoców. A warzywa i owoce to cenne źródło witamin i składników odżywczych. Influencerka także wspomina, że najczęściej sięga po soki, które pochodzą od polskich producentów – bo ma Apetyt na Polskie! Chcesz wiedzieć więcej? Zerknij tutaj a na instagrama Lili Antoniak  lub tutaj a na jej kanał na TikTok’u.