fbpx

Zbliża się kolejny Międzynarodowy Dzień Owoców i Warzyw, który będziemy świętować już 15 października. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Na naszych kanałach nie zabraknie ciekawostek o warzywach, owocach i sokach; influencerzy ugotują sezonowe warzywne pyszności, a na antenie Meloradia oraz Chilli ZET można będzie wygrać rodzinny zapas soków i bony na zdrowe zakupy!

Baw się z nami i wygrywaj!

Jeśli lubisz warzywa, owoce i soki, wejdź na stronę www.meloradio.pl w dniach 11-15 października i podziel się z nami swoim pomysłem na codzienną porcję zdrowia i radości!

Czekamy na kreatywne (chętnie warzywno-owocowo-sokowe) odpowiedzi, by spośród nich raz dziennie przez 5 dni wybrać tę najlepszą. Jej autorkę lub autora wyposażymy w rodzinny zapas soków oraz 200 zł na zdrowe zakupy.

Chcesz zgarnąć więcej? Zapas soków + 500 zł na zakupy? Słuchaj Chilli ZET od rana 15 października!

Tam również zaplanowaliśmy konkurs. W porannym paśmie „Śniadanie do łóżka” wyemitujemy pytanie związane z warzywami, owocami lub sokami. Pierwsza osoba, która dodzwoni się do redakcji i prawidłowo na nie odpowie, otrzyma naszą nagrodę.

Świętujemy nie tylko w radiu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Owoców i Warzyw zapraszamy także do oglądania kanałów Pascala Brodnickiego i Pawła Dobrzańskiego (Posmakuj Polski) na YouTube. Obaj kucharze przygotują dania z sezonowych warzyw w nowych, autorskich interpretacjach. Byliśmy tam i próbowaliśmy – koniecznie sprawdźcie te przepisy! Do Pascala zapraszamy 12 października na zdrowe przekąski do pochrupania, zaś Paweł będzie pokazywał buraczane pyszności 15 października.

A skoro szklanka soku może być 1 z 5 porcji warzyw i owoców każdego dnia, to na portalu wp.pl można będzie obejrzeć wideo z ciekawymi faktami o polskich sokach – niektóre z nich mogą Was zaskoczyć.

Zadbamy także o porcję soczystej wiedzy w naszych kanałach – śledźcie nasze działania na Facebooku, Instagramie i stronie www.

Bądźcie z nami w Międzynarodowym Dniu Owoców i Warzyw!