fbpx

Tegoroczny Światowy Dzień Soku, który świętowaliśmy w sobotę 30 maja promowaliśmy m.in. w social mediach topowych polskich influencerek – szczesliva.pl oraz bakusiowo.pl!

W ramach współpracy z influencerkami stworzyliśmy nowoczesne, atrakcyjne i interesujące treści na Instagramie oraz Facebooku. Na instagramowym profilu @szczesliva został opublikowany post, w którym influencerka poinformowała swoich fanów o tym, dlaczego soki są wartościowym elementem diety i dlaczego warto włączyć je do codziennego menu, nie tylko od święta!

W ramach współpracy influencerka wykorzystała również nowoczesną formę prezentowania treści jaką jest InstaStories. Poprzez kilkunastosekundowy filmik fani blogerki dowiedzieli się, że świętuje ona Światowy Dzień Soku, do czego również i ich zaprosiła!

Natomiast z influencerką prowadzącą blog bausiowo.pl nakręciliśmy kilkudziesięciosekundowe video na InstaStories, które zostało dodatkowo opublikowane w formie repostu na Facebooku, aby dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców, by Ci świętowali z nami Światowy Dzień Soku! Influencerka nie tylko opowiedziała o zaletach spożywania soków, ale także zachęciła swoich fanów do zupełnie niecodziennego sposobu na sok jabłkowy! Zaproponowała, aby w cieplejsze dni schłodzić się domowym sorbetem z soku jabłkowego – ta propozycja przypadła do gustu jej fanom i pokazała, nieznane oblicze tak dobrze znanego w Polsce soku jabłkowego!