fbpx

W piątek 16.10.2020r. celebrowaliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Podjęliśmy liczne działania promujące spożywanie warzyw, owoców i ich przetworów, w tym soków ze wszystkich grup kolorystycznych, w tym m.in. świętowaliśmy również online wraz z topowymi influencerkami!

Piątkowy poranek zaczęliśmy wraz z Magdą prowadzącą kanał krytykakulinarna.com, która na swoim Facebooku pokazała, jak celebruje Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Szklanka ulubionego soku, która jest pełnoprawną porcją warzyw lub owoców z zalecanych pięciu porcji dziennie wprawiła influencerkę w dobry nastrój od rana!

Ale to nie wszystko… Magda była obecna z nami nie tylko online! W piątek wieczorem pojawiła się pod Pałacem Kultury i Nauki, który rozbłysnął 5 kolorami nawiązującymi do grup kolorystycznych warzyw i owoców. Tę spektakularną iluminację mogli obserwować wszyscy followersi influencerki z całej Polski dzięki relacji na Insta Stories.

Co więcej, w ramach kolejnych współprac z influencerkami stworzyliśmy nowoczesne, atrakcyjne i interesujące treści na blogach oraz kanałach social media matkawariatka.pl i buuba.pl. Obie influencerki opracowały wpisy, na łamach których nie tylko celebrowały to wyjątkowe święto, ale podzieliły się z odbiorcami swoimi poradami jak zwiększyć ilość warzyw i owoców w codziennej diecie. Obie wspomniały, że soki są wartościowym elementem diety, a włączenie ich do codziennej diety jest świetnym i prostym sposobem na zwiększenie porcji witamin i składników mineralnych w zbilansowanym menu. Wpisom towarzyszyły posty w social media influencerek, które zaangażowały licznych fanów obu twórczyń.